Appartamento X4 Family Friendly

71 Viale Isacco Newton, Rom, Italien - Vis på kortet

Gæster kan vælge at bo i Appartamento X4 Family Friendly ferielejlighed når de besøger Rom.

Placering

Ferielejlighed ligger omkring 4 km fra Caius Cestius-pyramiden og 7 km fra Santa Maria Maggiore. Der er Santa Brace og Ristorante, der serverer middelhaves retter, som kan findes inden for 9 minutters gang fra indkvarteringen. Det ligger en 15-minutters biltur fra Peterskirken.

Mad & Drikkevarer

Stedet ligger 5 minutters gang fra Casaletto/Ussani busstoppested.

Hvorfor vælge Appartamento X4 Family Friendly Rom?

Vælg værelse

Vigtigste faciliteter

  • Gratis WiFi

  • Spa og afslapning

  • Aircondition

General
  • Gratis WiFi
  • Spa og afslapning
  • Aircondition
1/10

Internet

  • Gratis WiFi

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

Fritid

  • Jacuzzi

På værelser

  • Klimaanlæg
  • Havemøbler

På badeværelset

  • Vaskemaskine

Enheder

  • Fladskærms TV

Generelle faciliteter

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

Vigtig information

Indtjekning:
fra 16:00 indtil 23:00
Udtjekning:
fra 05:00 indtil 10:00

Hvornår bliver du?

Fra USD 0 per nat
Indtjekning 1 Aug 2026
Udtjekning 2 Aug 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af Appartamento X4 Family Friendly Rom

Beliggenhed af Appartamento X4 Family Friendly Rom

71 Viale Isacco Newton, Rom, Italien

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om Appartamento X4 Family Friendly Rom

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Rom

    Find your perfect hotel stay today

    Populære hoteller over hele verden

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 0 per nat
    Indtjekning 1 Aug 2026
    Udtjekning 2 Aug 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    1 Aug 2026
    2 Aug 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Tak for din besked. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    Appartamento X4 Family Friendly
    Indtjekning:
    fra 16:00 indtil 23:00
    Udtjekning:
    fra 05:00 indtil 10:00